Wpisy

8 pomysłów na fotograficzne prezenty

Zbliża się okres świąteczny. Przed nami również Mikołajki, które także skłaniają do obdarowywania osób bliskich. Z tego powodu postanowiliśmy przedstawić kilka prezentów, które ucieszą fotografów, miłośników fotografii i wszystkich, dla których zdjęcia są cenną pamiątką. Pomysły te można wykorzystać na każdą okazję!

5220659212_6a7416c8b0_z

Kubek kawy z uśmiechem

Kubek z nadrukowanym zdjęciem jest zawsze jedyny w swoim rodzaju. Chociaż obdarowanie kogoś kubkiem nie jest pomysłem zbyt oryginalnym, to wersja z nadrukiem jest zdecydowanie bardziej indywidualnym prezentem. W zależności od tego, komu chcesz wręczyć prezent, dobierz odpowiednie zdjęcie. Dla ukochanej/ukochanego wybierz swój uśmiechnięty portret, a dla przyjaciół wspólną fotkę! Ten prezent zagwarantuje codzienny, poranny uśmiech przy kawie ?

Pamiątka na całe życie dla przyjaciółki

6266988592_4c177c39e4_zProfesjonalna sesja fotograficzna to doskonały prezent dla przyjaciółki. Która z nas nie chciałaby stanąć przed obiektywem niczym supermodelka? Profesjonalne zdjęcia są pamiątką na całe życie. Przyjaciółka na pewno ozdobi nimi ściany i przy każdej okazji będzie je pokazywała najbliższym!

Słodkich snów

Kubek dla kawoszy, a poduszka? Dla śpiochów! Poduszka jest bardziej intymną rzeczą od kubka. Taka z nadrukowanym Twoim wizerunkiem będzie idealnym prezentem dla partnera/partnerki. Odtąd każdej nocy będziecie spać razem ?

Z sentymentu do przeszłości

Która mama i babcia nie mówi o tym, że zdjęcia to ogląda się, trzymając je w rękach, a nie na ekranie komputera? Album ze zdjęciami rodzinnymi będzie wzruszającym prezentem dla osób, które tęsknią za czasami, gdy zdjęcia przechowywano w szafach, a nie na abstrakcyjnych chmurach komputerowych.

3178745137_02cee566a4_z

Zadanie dla fotografa

Album może być także świetną pamiątką dla fotografa. Warto jednak w tym przypadku urozmaicić prezent. Nie wkładaj tam własnych zdjęć, tylko? kartki z zadaniami fotograficznymi! Liczą się nawet najbardziej abstrakcyjne pomysły. ?Zrób zdjęcie słonia?, ?Zrób zdjęcie pary tańczącej na ulicy?! Połączenie zabawy i pamiątki na całe życie!

Szybki efekt

2427316630_1b02a94366_zSprzęt fotograficzny może nie być na każdą kieszeń. Jeśli jednak chcesz kogoś obdarować aparatem, zastanów się nad aparatami natychmiastowymi! Moda na retro i sentyment do czasów Polaroida wraca. Ten sprzęt idealnie nadaje się do uwiecznienia wspólnych chwil, a do tego nie jest zbyt drogi!

Designersko i z polotem

8204987529_ab923cc69b_zRamka na zdjęcie wydaje się mało wyszukanym pomysłem. Jednak wybór na rynku jest tak duży, że z pewnością znajdziesz ciekawe kształty i kolory. Jeśli chcesz podarować prezent komuś, kto lubi aranżacje wnętrz ? to doskonały wybór. Ramki i zdjęcia nadadzą pomieszczeniu zupełnie nowy klimat!

Dla profesjonalistów

Jeśli fotograficzny prezent chcesz podarować fotografowi, wówczas poprzeczka jest naprawdę wysoko. Warto jednak przejrzeć ofertę różnych akcesoriów potrzebnych w tym zawodzie. Nowa torba na aparat lub statyw? A może spróbuj sam/a wykonać softbox lub blendę fotograficzną? Na pewno zostaniesz doceniony/a za pomysłowość, trud i jakość prezentu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.